Перші наставники відвідали дітей-сиріт

Цього тижня відбулася перша зустріч наставників з дітьми-сиротами Угорницької школи-інтернату.

Відбулося довгоочікуване знайомство з дітьми. Особливо радісним моментом стали слова, коли діти сказали, що давно чекали на своїх наставників.

Чекали зустрічі і наставники, тому після правильно-підібраних слів і приємного хвилювання, зав’язалася розмова. Діти розказували про себе, про свої хобі, вподобання, розповідали  як проводять свій вільний час. Тепла зустріч закінчилася спільним співом під гітару відомих українських, християнських пісень, що всім дуже сподобалося.

Нагадаємо, що у даному проекті "Наставництво" Комісії у справах родини Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, група пройшла відповідний вишкіл, що допомагатиме їм у спілкуванні з дітьми-сиротами.

Наші діти чекають своїх наставників, прощо вони відкрито говорять.

Комісія у справах родини Івано- Франківської Архиєпархії УГКЦ звертається до всіх небайдужих взяти участь у нашому проекті, а тому оголошуємо про черговий набір групи. Діти чекають на Вас, не будьте байдужими!!!

Просимо про молитву за вже існуючих наставників, дітей-сиріт, а також про тих хто бажає взячти участь в нашому проекті та за його організаторів. ДЯКУЄМО!!!

За додатковою інформацією звертайтесь:  диякон Ярослав Ілюк – 097 711 78 05​відповідальний у Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ за даний проект. 

100_4760 

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *