Робоча зустріч Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ та Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2 грудня 2015 р. Б. відбулася робоча зустріч представників Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ з Івано-Франківським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в якій взяли участь ієрей ліц. Юрій Прилепський – заступник голови Комісії у справах родини, диякон Ярослав Ілюк – працівник даної комісії, п. Василь Стефанишин – деректор даного центру, п. Ольга Гладій – заступник директора та п. Ірина Прибуш – головний його спеціаліст.

В ході зустрічі було представлено роботу Комісії, зокрема о. Юрій розповів про напрямки її роботи, а саме: підготовка до подружжя дальше (сім’я, школа, катехизація), ближче (душпастирство молоді), безпосереднє (душпастирство наречених); душпастирство родин: молодих подруж, священичих сімей, багатодітних сімей, сімей з прийомними дітьми, не сакраментальних подруж, дисфункційних родин. Диякон Ярослав Ілюк представив проекти, за якій він є відповідальний у архиєпархії, а саме "Наставництво" та "Одна парафія та одна дитина".

В кінцевому результаті було знайдено спільні точки дотику між Комісією та Обласним центром та накреслені плани можливої співпраці з дітьми-сиротами, дітьми неповносправним, сім’ями воїнів АТО. 

Закінчилпась зустріч обміном контактами та спільною фотографією.

диякон Ярослав Ілюк

відповідальний за проекти "Наставництво" та

"Одна парафія – одна дитина" 

Комісії у справах родини

   Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

100_4754

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *