Прикарпатців запрошують на прощу родин

Комісія у справах родин і мирян запрошує 6 червня взяти участь у прощі родин до Погоні. Традиційно на цю прощу люди збираються цілими сім’ями, родинами, щоб подякувати Богові за все і попросити благословення та щасливого життя для своїх рідних, близьких та для України загалом.

Голова Комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о. Юрій Прилепський, каже, що оговтуючись від локдауну і тотального карантину ми всі починаємо повертатися до звичного життя.

«Віримо, що Бог зволить і цього року ми проведемо Прощу родин. Вона буде відбуватися 6 червня у Погоні – нашому давньому і славному відпустовому центрі, місці об’яви Пресвятої Богородиці у Чудотворній іконі.  На Фейсбук-сторінці Погонського монастиря буде відбуватися онлайн-трансляція прощі. Тож всі, хто буде залишатися дома, бо хворіє, чи боїться захворіти, зможуть долучитися онлайн. Хто захоче приїхати, закликаємо дотримуватися всіх вимог безпеки. Проща буде відбуватися просто неба, але ми просимо всіх бути максимально обережними і ставитися з повагою один до одного, виконувати всі карантинні норми: маски, дистанція», – закликає о.Юрій.

Цікавинкою цьогорічної прощі буде те, що для почитання виставлять мощі Святого Валентина.

Кульмінацією прощі буде Божественна літургія, яку очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. А найбільш урочистим моментом буде Чин благословення родин у ювілеї їх подружнього життя.

Голова Комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської Архиєпархії переконаний, що кожен з нас має за що подякувати Богові: за подружжя, сім’ю, родину.

Варто зауважити, що після прощі розпочнеться конкурс на визначення найстаршого ювілейного подружжя. І якщо епідемічна ситуація дозволить, то вже незабаром відбудеться традиційний фестиваль сім’ї на якому відбудеться вручення Митрополичої грамоти найстаршому подружжю нашої Архиєпархії.

 

Іванна Габльовська

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *