Польський єпископ просить прийняти сім’ї християн-біженців з Сирії

014707_syria_arx_7Минулого тижня на адресу усіх отців-деканів Опольської єпархії, Польща, було надіслано лист із проханням бути солідарними з переслідуваними християнами Сирії і приєднатись до акції переселення до Польщі 300 християнських сімей з цієї країни.

Акцію започаткувала «Фундація Естера», а її головним речником є с. Малґожата Хмєлєвска, засновниця спільноти «Хліб Життя».

У листі від імені опольського єпископа Анджея Чаї деканів просять передати усім священикам прохання про ревну молитву з парафіяльними спільнотами в намірі переслідуваних християн, а також повідомити про наявність споруд (плебанії, катехитичні та реколекційні будинки і інші), які належать парафії, і де, у випадку потреби, можна би було поселити сім’ї християн-біженців з Сирії і таким чином надати їм тимчасову допомогу, поки не буде врегульована їх юридична ситуація в Польщі.

«Наразі це прохання є лише гіпотетичним, оскільки невідомо як буде розвиватись акція переселення сирійських сімей. Йдеться лише про те, щоб дізнатись, яку допомогу ми можемо надати. Якщо буде вказано місце, то ми зможемо трактувати це як вираз готовності прийняти біженців, а не як їх конкретне запрошення», – пояснив о. Вальдемар Мусьол, директор душпастирського відділу Опольської курії. MCI

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *