Презентація VІІІ Всесвітнього дня сім’ї 2015, Філадельфія (США)

1_0_784635У вівторок 25 березня 2014 р. у Ватикані проведено прес-конференцію, на якій представлено VІІІ Всесвітній день сім'ї, що відбудеться у Філадельфії (США) від 22 до 27 вересня наступного року. Прес-конференцію провели архиєпископ Вінченцо Палья, Президент Папської Ради в справах сім’ї, та архиєпископ Філадельфії преосвященний Чарльз Джозеф Чапут.

Як відомо, у жовтні 2014 року відбудеться Надзвичайна Загальна Асамблея Синоду Єпископів на тему: " Виклики душпастирства сім’ї в контексті євангелізації ", у жовтні 2015 року буде проведена Звичайна Асамблея Синоду Єпископів, яка також розглядатиме тему сім’ї, а між ними, у вересні 2015 року у Філадельфії відбудеться VІІІ Всесвітній день сім'ї. Ці події випливають з серця Церкви і глибоко заторкують серце людської та християнської сім'ї.

Архиєпископ Палья наголосив, що Всесвітні зустрічі родин покликані сприяти поглибленню розуміння важливості родини у суспільстві, адже саме родина та її спосіб життя навчає людину жити у спільноті, закладає основні моральні принципи та цінності. Він пригадав, що ініціатором Всесвітніх зустрічей сімей був у 1994 році блаженний Папа Іван Павло ІІ.
2 лютого цього року Листом до родин Папа Франциск підтвердив проведення Всесвітнього дня сімей, закликаючи до молитви, щоб завдяки згаданим подіям Церква здійснила справжній шлях розпізнавання та впровадила відповідні душпастирські заходи, аби допомогти сім’ям виходити назустріч актуальним викликам із світлом та силами, які випливають з Євангелія.

Представлено також логотип VІІІ Всесвітнього дня сімей. Символом міста Філадельфії є «Дзвін свободи», який позначає важливу віху в американській історії – незалежність від Великобританії. Саме «Дзвін свободи» вибрано логотипом Всесвітньої зустрічі родин. Це також і символ дзвонів, які по всьому світу кличуть родину до храмів. Дзвін увінчує хрест, а всередині бачимо схематичний образ сім’ї, що складається з п’яти осіб різного віку, які представляють різних членів родини, ілюструючи роль, яку вони відіграють – батько, мати, діти, брати, сестри, дідусь, бабуся, тітки та всі інші. Теплі кольори логотипу нагадують про пору року, коли буде проходити Зустріч сімей, а саме – осінь.

Пригадаємо попередні Всесвітній зустрічі сімей : 1997 року – в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), 2000 року, з нагоди Ювілейного Року, – вдруге в Римі, 2003 року – в Манілі (Філіппіни), 2006 р.– у Валенсії (Іспанія), 2009 – у Мексиці, і 2012 року – в Мілані. Місцем наступної Всесвітньої Зустрічі сімей 2015 року буде місто Філадельфія у США. Радіо Ватикан

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *