Відбулись реколекції для християнських сімей

recolectsii22 – 23 березня у приміщенні Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Й. Рутського, що в Брюховичах, відбулися реколекції для подружніх пар, і всіх хто бажав долучитися, організовані спільнотою «Рух християнських сімей», за активної підтримки Комісії Львівської архиєпархії у справах родини.

На реколекціях були присутні близько сотні осіб. До слова, разом з дітьми. Провадили духовні науки ієромонахи ЧСВВ – Йоан Школик, та Йоан Регусевич. Тема реколекцій – “Покаяння”. Отці глибоко, душевно, практично і доступно кожному відкрили цю тему, наводячи багато прикладів зі Святого Письма, життєвих ситуацій, а також з життя святих. Також реколектанти розглянули детально про аспекти покаяння, а також нагадали про п’ять умов доброї Сповіді, наголосивши на тому, що свої гріхи слід пам’ятати, щоб їх не повторяти.

Поки дорослі слухали почергово отців, діти перебували з волонтерами, бавлячись на території інституту.

Як зазначають організатори, всі учасники залишилися задоволені цікавими, практичними і необхідними реколекціями. Комісія родини Львівської архиєпархії та всі учасники дякують за гостинність ректору Василіянського інституту, та всім братам ЧСВВ, за домомогу у проведені реколекцій і отцям Йоанам за духовну поживу. Комісія УГКЦ у справах родини

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *