Проект “Наставництво” предславтелено у Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христого

9 вересня 2015 р. Б., після Божественної Літургії у Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, ієреєм Юрієм Прилепський  – заступником голови Комісії  у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, парафіянам цього храму було представлено один з напрямків роботи даної комісії проект "Наставництво".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У вступному слові о. Юрій сказав: "Ми як християни, як батьки не можемо забувати про наших дітей. Нашими ж дітьми є не тільки ті діти, що знаходяться поряд з нами в наших домівках, але й ті, що опинилися у скруті цього життя, ті що переживають самотність, ті, що потребують батьків або бодай старшого друга, якому зможуть довіритись, поплакатись чи просто запитати поради… Вони також наше майбутнє: лікарі, політики і можливо від їх рішення в майбутньому залежатиме майбутнє нашої країни, наших дітей та онуків, наша з Вами старість…Вони потребують нас…і ми йдемо до них".

Опісля отець про даний проект: його суть, ціль, вимоги, поділився напрацюваннями: "На даному етапі ми вже маємо відповідальну особу в нашій архиєпархії диякона Ярослава Ілюка, ми маємо підручний матеріал, працюємо над рекламою, повідомленнями, шукаємо людей доброї волі, які згодяться бути активними учасниками даного проекту. Маємо на меті відзняти та записати відео та аудіо ролики. Шукаємо та спілкуємося з директорами будинків-інтернатів щоб отримати їхню згоду на реалізацію даного проекту в їхньому закладі. Наразі маємо їх повне розуміння. З Божою Допомогою нам вдасться зреалізувати задумане".

Закінчилась зустріч спільною молитвою в намірення доброго проведення даного проекту.

диякон Ярослав Ілюк

відповідальний за проект "Наставництво"

Комісії у справах родини

Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *