Представлення проекту “Наставництво” для спільнот “Матерів в молитві” та “Як Марія”

10 вересня 2015 р. Б. у м. Івано-Франківську ієреєм Юрієм Прилепським – заступником голови Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ та диякон Ярославом Ілюком – відповідальним за даний проект відбулися представлення проекту "Наставництво" для спільнот "Матерів в молитві" та "Як Марія". 

"Сьогодні ми як християнські матері не може стояти осторонь біди наших дітей. Вони не чужі, вони наші діти. вони потребують нас і ми йдемо до них щоб засвідчити нашу любов до них, щоб показати, що вони не самотні, що вони, якщо б не мають батьків то повноцінної сім’ї, мають справжніх друзів та вони їм потрібні" – сказав диякон Ярослав Ілюк на зустрічі з спільнотою "Матерів в молитві". 

"Ваша спільнота – це місце молитви, присутності Бога, місцем де панує мир та любов. Цього всього дуже зараз бракує в сьогоднішньому світі. Добре, що ми її відчуваємо та переживаємо, а я сьогодні стою перед вами пропонуючи цим усім поділитися з тими хто в цьому обмежений – нашими дітьми, які нажаль залишилися без батьків, без родини, але саме ваша спільнота може стати їм їхньою родиною і вони зможуть відчути, що вони не самі. Тому розпочинаючи цей проект у нашій архиєпархії закликаю Вас не бути байдужими, а широко відкривши вуха послухати голос Бога, що кличе послужити ближньому" – сказав о. Юрій Прилепський на зустрічі з спільнотою "Як Марія". 

Закінчувалась кожна зустріч спільною молитвою і прохання про молитву на майбутнє, а саме за добре проведення проекту і всіх хто працює над ним. 

диякон Ярослав Ілюк

відповідальний за проект "Наставництво"

Комісії у спрвах родини

Івано-Франкіської Архиєпархії УГКЦ

DSCN4206DSCN4199

 aa

 

 20150910_193623

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *