Причастя для розлучених: пропозиція кардинала Каспера не знайшла підтримки

 

130212-cardinals-5a.photoblog600Пропозиції кардинала Каспера щодо допущення до Причастя розлучених осіб, котрі живуть у несакраментальних зв’язках розкритикували у своїй книжці п’ятеро кардиналів. У жовтні має вийти їхня спільна книга.

Кардинал Каспер представив свої погляди в лютому під час консисторії. Дискусія на цю тему стала головною під час наради кардиналів, які в першу чергу мали обговорити душпастирство сімей.

Про підготовку книжки розповів її видавець, американське видавництво «Ignatius Press». Назва книжки звучатиме: «Тривати в істині Христа: подружжя і Причастя в Католицькій Церкві». Авторами книжки стали кардинал Герхард Мюллер (префект Конгрегації науки віри), кардинал Раймонд Берк (префект Апостольської Сигнатури), кардинал Карло Каффара (співзасновник Папського інституту Йоана Павла ІІ для дослідження подружжя і сім’ї), кардинал Герхард Брандмюллер (колишній глава Папського комітету історичних наук) та кардинал Веласіо де Паоліс (колишній глава Префектури економічних справ Апостольської Столиці). У книжці міститимуться також аналізи чотирьох теологів, серед яких і архиєпископ Циріл Василь, секретар Конгрегації Східних Церков. CREDO

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *