Прикарпатців запрошують на Перший з’їзд чоловіків

В суботу, 24 липня відбудеться Перший з’їзд чоловіків до Цариці Покуття в Погоні.

За словами голови Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о.Юрія Прилепського, цьогоріч наша церква відзначає «Рік святого Йосифа».

Улюблений батько, батько в лагідності, слухняності та гостинності; батько працьовитий, з креативною мужністю, завжди в тіні — цими словами Папа Франциск описує у ніжній та зворушливій формі постать святого Йосифа в Апостольському листі Patris corde.

Святий Йосиф, у дійсності, конкретно виразив своє батьківство, «вчинивши своє життя приношенням себе в любові, відданим на служіння Месії» і він є прикладом для наслідування для сьогоднішнього світу.

«Ми маємо багато прекрасних спільнот у нашій церкві. Переважно це жіночі, молодіжні, родинні спільноти, а от чоловічих об’єднань бракує. Об’єднань таких Йосифів. І якраз у цей рік, коли церква хоче показати у святому Йосифові приклад кожному чоловікові і батькові, хочемо наголосити, що чоловіки також повинні об’єднуватися у чоловічі спільноти, які б діяли при кожній парафії», – каже о.Юрій.

Однією з таких спільнот в Івано-Франківській Архієпархії є спільнота «Лицарів Колумба», діяльність якої поблагословив Архієпископ і Митрополит Володимир.

«Саме під час цього Першого з’їзду чоловіків у Погоні ми хочемо показати приклад святого Йосифа, як доброго, досконалого чоловіка і батька. Також хочемо для всіх присутніх презентувати спільноту «Лицарів Колумба», щоб чоловіки на своїх парафіях також об’єднувалися у такі спільноти», – пояснює о.Юрій.

Тож 24 липня всіх чоловіків Івано-Франківської Архієпархії запрошують завітати до Цариці Покуття в Погоню, взяти участь у з’їзді.

В програмі з’їзду:

18.00 молебень до св. Йосифа, наука: «Св.Йосиф приклад чоловіка і батька»

19.00 Божественна літургія; представлення спільноти «Лицарі Колумба».

20.00 спільна вечеря

Тел.. для довідок: 066 419 31 39, 067 344 35 23 – о.Юрій.

 

Іванна Габльовська,

для Комісії у справах родини і мирян,

Івано-Франкіської Архієпархії УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *