В Погоні вперше відбудеться Проща дідусів і бабусь, і похилих віком

25 липня ми вперше будемо відзначати Всесвітній день дідусів і бабусь, який проголосив Папа Римський.

Як розповів голова Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о.Юрій Прилепський, підхопивши таку ініціативу в нашій Архієпархії вирішили організувати прощу до Погоні.

«В цей день ми будемо вітати, благословити, молитися за всіх бабусів, дідусів та похилих віком людей. Особливістю прощі стануть молитви на оздоровлення, адже в людей літнього віку часто є різні болячки, хвороби і немочі. Тож ті, хто прибудуть на прощу, приймуть святі таїнства Сповіді і Євхаристії, помоляться в наміренні Святішого Отця отримають право повного відпусту», – анонсував о.Юрій.

«Я з тобою по всі дні» — таку тему матиме перший Всесвітній день дідусів, бабусь і похилих віком. Саме в цих словах полягає суть свята, яке Папа Франциск хотів відзначити вперше цього року, після довготривалої ізоляції та повільного відновлення суспільного життя: аби кожного дідуся, кожного літнього чоловіка, кожну бабусю, кожну літню жінку — особливо тих, хто серед нас найбільш самотній — відвідали онуки, рідні чи друзі.

Роль похилих віком людей у суспільстві насправді є надзвичайно важливою і великою. «Молитва літніх людей, — писав Папа-емерит Венедикт XVI, — може захищати світ, допомагаючи йому, можливо, більше, аніж зусилля багатьох».

Водночас, за словами Папи Франциска, завданням людей похилого віку, незалежно від їхнього віку й обставин життя є зберігати коріння, передавати віру молодим людям та піклуватися про найменших. Тому Папа Франциск закликає людей похилого віку молитися, підкреслюючи, що їхня молитва є дуже цінною. «Це легені, без яких Церква та світ не можуть обійтися», — наголошує він.

Тож 25 липня о 12.00 год. всіх дідусів, бабусь, людей похилого віку з родинами запрошують на спільну молитву в Погоню.

Тел.. для довідок: 066 419 31 39, 067 344 35 23 – о.Юрій.

Іванна Габльовська,

для Комісії у справах родини і мирян,

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *