Рада Синоду Єпископів обговорила Робочий документ Надзвичайної Асамблеї, присвяченої сім’ї

1_0_799813В днях 13-14 травня 2014 р. у Ватикані відбулося 6-те з черги засідання ХІІІ Звичайної Ради Синоду Єпископів, яка займається приготуванням до ІІІ Надзвичайної Загальної Асамблеї Синоду, що відбудеться у жовтні цього року у Ватикані на тему родинного душпастирства в контексті нової євангелізації.

В комюніке Генерального Секретаріату Синоду Єпископів читаємо, що зустріч була присвячена обговоренню проекту Робочого інструменту наступної асамблеї. Його було належним чином вивчено та внесено поправки, які виринули під час дискусій. Було також представлено нову методологію проведення синодальних зібрань.

У вівторок, 13 травня, засідання Ради очолював особисто Святіший Отець. В зустрічі, крім членів Звичайної Ради, взяли участь також кардинал Андре Вен-Труа, Архиєпископ Парижу, та кардинал Раймундо Дамашено Ассіс, Архиєпископ Апаресіди, які від імені Папи Франциска очолюватимуть синодальні засідання.

Пригадаємо, що до згаданої Ради належить також Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, який не зміг взяти участь у теперішній зустрічі, яка збіглася з його візитом до Канади. Радіо Ватикан

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *