ЩЕ ОДИН КРОК НАЗУСТРІЧ ПАРАМ, ЩО ЖИВУТЬ ПОЗА ТАЇНСТВОМ ПОДРУЖЖЯ

foto_pidruczДуховенство Польщі готує підручник, який допоможе душпастирям ще краще служити особам, котрі з різних причин не отримали таїнство подружжя, у світлі адгортації "Amoris laetitia".

Про розробку спеціального довідника поінформував KAI єпископ Ян Вонтроба, голова Ради Kонференції єпископату Польщі у справах сім'ї на Загальній польській зустрічі пастирів, котрі займаються парами, які живуть поза таїнством. На його думку, у кожній дієцезії має бути призначений, принаймні, один пастир для таких пар.

Натомість директор Національного центру у справах душпастирської опіки над родинами, о. Пшемислав Драг, вважає, що така розробка потрібна не лише для пастирів, котрі будуть займатися такими подружжями, але й кожному духівникові.

Підручник має бути відповіддю на нинішні виклики і реалізацією адгортації Папи Франциска "Amoris laetitia", в якій Понтифік заохочує Церкву до того, щоби вона супроводжувала також пари, що живуть поза таїнством подружжя, розпізнаючи конкретну ситуацію кожного подружжя, та залучала б їх, на скільки це можливо, у життя парафіяльної спільноти.

Розроблений довідник буде представлено на основі конкретних зауважень, зроблених священиками з усієї країни. Потім буде рекомендований до схвалення відповідним комісіям польського єпископату.

Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *