ВСЕВІТНЯ ЗУСТРІЧ СІМЕЙ В ДУБЛІНІ: «ЄВАНГЕЛІЄ СІМ’Ї – РАДІСТЬ ДЛЯ СВІТУ»

1569029_Articolo«Євангеліє сім’ї – радість для світу», – так звучить тема наступної, дев’ятої з черги,  Всесвітньої зустрічі сімей, що відбудеться у Дубліні (Ірландія) 22-26 серпня 2018 року.

Представляючи цю подію 24 травня 2016 р., у прес-центрі Ватикану, Президент Папської Ради в справах сім’ї архиєпископ Вінченцо Палья, повідомив, що це буде перша велика зустріч родин з усього світу після Синоду Єпископів на тему сім’ї та Апостольського Напоумлення папи Франциска «Радість любові». Він також звернув увагу на те, що Всесвітня зустріч сімей знову відбуватиметься в Європі, яка, на думку Святішого Отця, повинна наново віднайти своє покликання та стати континентом сімей. «Родини, переважно християнські, є Доброю Новиною, Євангелієм для Церкви й світу, – наголосив архиєпископ Палья. – Це вони в буквальному сенсі підтримують життя Церкви й суспільства».

Дублінський Архиєпискп Діармід Мартін висловив сподівання, що всесвітній форум  сімей – це свято свідчення Божої любові, об’явленої в Ісусі Христі, додаючи, що «покликанням подружніх пар, підтриманих Святою Тайною Подружжя, є бути свідками цієї любові і переживати радість, яка зроджується з поділу любов’ю Христа з тими, що перебувають у скрутних ситуаціях».

Джерело: Радіо Ватикан

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *