США: платники податків змушені фінансувати аборти

 

abortion2-998x703-700x493Американські платники податків змушені сплачувати відсоток із своїх доходів на аборти, які нещодавно стали частиною охорони здоров’я.

Опитування Управління загальної бухгалтерської звітності (GAO) показало, що тільки 1 з 18 страховиків відмовився виділяли кошти на аборти, як це вимагає нещодавна реформа в охороні здоров'я. Під час дискусії Конгресу щодо цієї реформи адміністрація президента Обами підтримала позицію pro-life, пообіцявши, що федеральні кошти не будуть зніматися для покриття абортів.

Перевірка, яку здійснило Управління загальної бухгалтерської звітності показала, що обіцянку не дотримали. У доповіді зазначено, що «сумнівні гарантії були проігноровані», — повідомляє Річард Дорфлінгер, заступник директора представництва pro-life на конференції американських єпископів. Кардинал Шон О'Меллі, голова комітету єпископів pro-life заявив, що «адекватним вирішення цієї проблеми» буде повне видалення будь-якого покриття абортів у галузі охорони здоров'я.

Нагадаємо, що деякі католицькі університети змушені забезпечувати своїх студентів контрацептивами та абортивними препаратами згідно з програмою охорони здоров’я. CREDO

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *