Стояти на сторожі родини: у Старуні молилися у Міжнародний день сім’ї

У понеділок, 15 травня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача у Старуні вперше святкували Міжнародний день сімʼї.

Десятки родин прибули з різних куточків Прикарпаття, щоб просити благословення для своїх сімей, подякувати Богові за усі ласки та спільно помолитися за справедливий мир для нашої України.
Молитву провадили о. Юрій Прилепський, голова Комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, о. Юрій Сидір та о. Володимир Лукашевський – священники Відпустового центру, о. Андрій Кудлик, о. Михайло Брик, о. Назарій Мицко та о. Микола Хомин.
Розпочалась зустріч з молебню до Пресвятої Богородиці, після якого сімʼї провадили молитву на Вервиці.
Під час божественної Літургії, звертаючись до вірних зі словом, о. Юрій Прилепський наголосив на цінності інституту сімʼї, особливо в сьогоднішніх реаліях:
«Сьогодні маємо багато просити Бога за наші сім‘ї, адже не існує нічого ціннішого в житті людини. Тому ми сьогодні, у цьому Відпустовому Центрі молитовно стоїмо на сторожі сім‘ї. Є певні люди, які слухаючи батька брехні – диявола, хочуть та намагаються сказати, що сім‘я – це союз не чоловіка і жінки, але двох статей. Тому сьогодні як молитвою, так і конкретним ділом маємо виголосити, що ми за християнську сім‘ю, яка є сотворена Богом. Чим міцнішими будуть наші сім‘ї, тим сильнішою буде наша Батьківщина-Україна».
Після Божественної Літургії до присутніх звернувся запрошений гість — пан Мирослав Возняк, представник християнського руху «За життя». Він наголосив на важливості збереження та захисту людського життя від моменту зачаття до природної смерті.
На завершення о. Юрій Сидір поблагословив усіх присутніх мощами блаженного священномученика Симеона Лукача та запросив на Архієпархіальну прощу родин, яка відбудеться у Відпустовому центрі у неділю, 4 червня.
 
Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *