Синод єпископів про родину очікує пропозиції Божого люду

RV4299_ArticoloПостійну увагу Церкви щодо подружжя і родини підкреслив кардинал Лоренцо Балдіссері, генеральний секретар Синоду єпископів на презентації книги «Особа і подружжя: тайна, роздуми і життя», виданої у Ватиканському видавництві “Libreria Editrice Vaticana”.

З цієї нагоди кардинал зазначив, що дотепер церковне право переважно концентрувалося на подружжі, а мало на родині. «В минулому великий наголос ставився на роль подружжя, що є дійсно основною клітиною суспільства. Але тепер нашу увагу хочемо звернути на родину», – зазначив кардинал Балдіссері у інтерв’ю для Радіо Ватикану. «Родина – це не лише подружня пара. Подружжя – це дві особи, які поєднуються, – це один проект, який формує родину. А родина найяскравіше формується тоді, коли приходять діти. Тоді родина стає ширшою дійсністю, тому, і на правовому полі потрібно зробити крок вперед. Багато сказано про добро подружжя, тобто подружньої пари, а тепер хочемо зробити наголос на добро і самої родини».

Говорячи про основні пункти наступного Засідання Синоду єпископів, який відбудеться в жовтні 2015 року, кардинал зазначив, що є дуже багато пунктів, які треба розглянути і поглибити, зокрема, ті найделікатніші, що зазначені у “Relatio Synodi” – у документі ІІІ Надзвичайного засідання Синоду єпископів про сім’ю.

Щодо анкети, висланої всім єпископам у світі, кардинал Лоренцо Балдіссері, знову звернув увагу на згаданий документ “Relatio Synodi”, як фундаментальний документ, про який очікується відгуків з Єпископських Конференцій, від Божого люду з усього світу. Мова йде про те, щоб побачити, що цікавить людей, членів цілої Церкви, які питання вони можуть запропонувати, щоб учасники синоду мали більше елементів для формування відповідних пасторальних напрямків.

Радіо Ватикан

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *