Церква в Австралії: «ні» — переформулюванню подружжя

AP2704131_Articolo"Будь-які спроби примусити католиків прийняти деконструкцію подружжя — неприпустимі. Дискусія довкола так званої “гомогенізації рівності” відкидає на узбіччя питання про те, чим є подружжя», — сказав архиєпископ Сидейський Ентоні Фішер.

Нагодою ще раз наголосити на ролі подружжя та значити позицію Церкви у цьому питанні стала щорічна Свята Меса для подружжів, які прагнуть відновити шлюбну присягу.

У принагідній проповіді митрополит Сиднея послався на нещодавнє широке обговорення в Австралії законопроекту, який змінив би визначення подружжя. Формула «зв’язок чоловіка й жінки» мала бути замінена зворотом «зв’язок двох осіб», що стало би відкриттям дверей для легалізації так званих «одностатевих шлюбів».

«Традиційне розуміння подружжя— це фізичний, психічний і духовний зв’язок чоловіка й жінки. Завдяки такому зв’язку вони стають одним тілом і творять сім’ю. Подружжя обіцяє одне одному стати не партнерами, а чоловіком і дружиною, — сказав архиєпископ Фішер. — На жаль, нині таке розуміння подружжя стало “знаком спротиву”, чимось, що дехто бажає марґіналізувати. Ми не можемо піддаватися цьому, бо у християнському баченні ця взаємодоповнюваність поміж чоловіком та жінкою становить необхідну умову для заснування сім’ї, основоположної клітинки Церкви та суспільства», — підкрелив митрополит Сиднея.Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *