Тисячі жінок у Чилі — проти легалізації абортів

2015-09-10-chile1 (1)Різноманітні маніфестації проти можливого законодавчого дозволу робити аборти відбулися в минулі вихідні у Чилі.

Усього протести пройшли у 33 різних містах цієї південноамериканської країни.

У Чилі — найбільш розвиненій державі Латинської Америки — заборонені будь-які аборти. Зараз президент Мішель Башеле пропонує легалізувати аборти в тих випадках, коли вагітність настала внаслідок зґвалтування. Зазвичай саме з таких заходів починаються кампанії з легалізації убивства ненароджених дітей.

Аби запобігти такому розвиткові подій, на вулиці чилійських міст вийшли десятки тисяч жінок і чоловіків, убраних у біле, на підкреслення чистої та мирної природи своєї роботьби за життя.

Чилі

Представниця кампанії «Жінка у білому» Марія Пас Віаль в ефірі чилійського каналу 24 поставила запитання президентові: «Чми хотіла би пані президент сама бути засудженою за злочини своїх батьків? Чи, може, вона би хотіла, щоб її дітей судили за її власні злочини?»

На жаль, зараз ліво-ліберальні сили в Чилі контролюють обидві палати парламенту, тому часткова легалізація абортів у цій країні цілком можлива. У такому разі захисники життя намагатимуться опротестувати новий закон через суд.

Християнсько-демократична партія в парламенті спробує виключити з законопроекту можливість виконання аборту в разі вагітності, викликаної зґвалтуванням.
 

Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *