У Крихівцях відбулась конференція на тему: “Родина у творах Митрополита Андрея Шептицького”


JpegНа парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крихівці, м. Івано-Франківськ 26 лютого 2015 р. Б. відбулася конференція присвячена 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького на тему: «Родина у творах Митрополита Андрея Шептицького».

 

Конференцію проводила Комісія у справах родини Івано-Франківської архієпархії УГКЦ для школярів старших класів та вчителів Крихівецької школи.

Розпочалась вона у парафіяльному храмі Акафістом за прославу слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького. Із вступним словом до усіх присутніх звернувся сотрудник парафії ієрей Микола Мазурик.

На початку доповідав ієрей Юрій Прилепський – заступник голови комісії на тему: «Митрополит Андрей Шептицький – велика постать українського народу». Наступну доповідь виголосив протоієрей Василь Чорній на тему: «Чистота відносин у родині». Голова комісії у справах родини ієрей Василь Чорній, на завершення у своїй доповіді про «Виховання у родині» наголосив, що у вихованні дитини, за словами Митрополита Андрея, бере участь три інституції, а саме: родина, церква і школа.

         Закінчилась конференція молитвою, частуванням та спільною фотографією!

ієрей Василь Чорній,

Голова комісії у справах родини 

JpegJpegJpegJpeg

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *