Звітно-виборчі збори у Івано-Франківському осередку руху “Подружні зустрічі”

     Jpeg28 лютого 2015 р. Б. у Катехитичному центрі при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, що в м. Івано-Франкіську, з дозволу мит. прот. Юрія Новіцького,  пройшли звітно-виборчі збори Івано-Франківського осередку Всеукраїнського руху "Подружні зустрічі".

В з’їзді взяли участь: ієрей Василь Чорній – Голова Комісії у справах родини Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ; ієрей Юрій Прилепський – заступник Голови Комісії у справах родини Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, духівник спільноти; Зеновій та Віра Кузимківи – Голови Всеукраїнського руху; прот. Іван Чечерський – духівник Львівського осередку; Віталій та Світлана Чуйки – засновники та лідери руху у Івано-Франківськії архиєпархії з 2000 року; аніматори Івано-Франківського осередку: Петро і Леся Семегени, Богдан та Галина Карпики, Василь і Леся Богославець, Ігор та Наталя Лудчаки, Олег та Світлана Карпови, Віктор та Ліда Кібірєви.

Розпочався захід Молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив прот. Іван Чечерський. Помолившись всі ознайомились зі звітом Віталія та Світлани Чуйки за пророблену роботу спочатку усно, а згодом мультимедійно.

Згодом відбулись виборчі збори нових лідерів осередку серед присутніх аніматорів і ними стали подружжя Петра та Лесі Семегени, їх заступниками обрані Віталій та Світлана Чуйки, а скарбниками Віктор та Ліда Кібірєви. 

Опісля були вречені подяки від Комісії у справах родини та лідерів Всеукраїнського руху для Віталія та Світлани Чуйків, вітали нових лідерів Петра та Лесю Семеген та з’їзд закінчився спільною фіотографією та обідом. 

ієрей Юрій Прилепський 

JpegJpegJpegJpegJpegJpeg    

   

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *