УРЯД ГРУЗІЇ ВИСТУПИВ З ІНІЦІАТИВОЮ ЗАКРІПИТИ В КОНСТИТУЦІЇ ПОНЯТТЯ ШЛЮБУ ЯК СОЮЗУ ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ

tusheti_1_b4У Грузії політики, також опозиційні, заявляють про готовність підтримати пропозицію глави уряду Іраклія Гарібашвілі конституційно закріпити визначення сім'ї як союзу чоловіка і жінки. Члени Держкомісії Грузії вже підготували відповідне формулювання зміни статті конституції про рівноправність подружжя у шлюбі.

Як повідомляє «Кавказький вузол», 28 березня прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі виступив з ініціативою внесення до конституції країни нового запису про те, що сім'я – це союз чоловіка і жінки. За словами Гарібашвілі, таке рішення не буде перешкодою на шляху євроінтеграції Грузії, оскільки аналогічні рішення прийняли Латвія і Хорватія перед своїм вступом до Євросоюзу. За твердженням Гарібашвілі, ініціативу щодо внесення визначення сім'ї в конституцію одноголосно підтримала політична рада правлячої коаліції «Грузинська мрія».

Члени Держкомісії Грузії готують поправку до конституції про поняття шлюбу.

29 березня на засіданні Державної комісії Грузії висловили пропозицію вписати в статтю конституції країни, що стосується сім'ї та її статусу, формулювання про те, що шлюб ґрунтується на рівноправості жінки і чоловіка, повідомив керівник комісії, голова парламенту Грузії Давид Усупашвілі. MCI

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *