Всеукраїнський з’їзд руху “Справжня любов – чекає” [5.04, Стрий]

 

zjizd_ruhu_slch-c753f29e5 квітня 2014 р. відбудеться Всеукраїнський з’їзд руху «Справжня любов — чекає» у м. Стрий на Львівщині. Метою зустрічі є спільно помолитися за мир в державі, підвести підсумки за 3 роки існування Руху, познайомитися та поспілкуватися між собою. Організаторами є учасники Руху та «Комісія справедливість і мир» Стрийської єпархії УГКЦ.

Рух СЛЧ — «Справжня любов — чекає», True Love Waits — це рух студентів, молодих людей та просто однодумців, які ЗА те, щоб зберігати себе в чистоті до шлюбу, які вирішили зберігати цноту до шлюбу або з моменту такого рішення зберігають себе для однієї єдиної людини. Також це люди, які вирішили чекати свою любов, справжню любов, де немає місця шлюбів по розрахунку або «мені просто набридло чекати, хочу просто одружитися / вийти заміж».

Програма зустрічі:

12:00. збір всіх учасників біля залізничного вокзалу у м. Стрию.

12:15. Похід до храму Всіх Святих Українського Народу.

12:45. Реєстрація.

13:00. Духовна наука «Особа Богородиці, як уособлення чистоти та ціломудрія для молоді». Сповідь.

13:30. Знайомство. Сповідь.

14:00. Божественна Літургія за мир і спокій в державі. Друга духовна наука. Спільне читання молитви-обіцянки та прийняття нових членів Руху СЛЧ.

15:30. Обід.

16:00. Підведення підсумків, перегляд короткометражного фільму і час на спілкування.

17:00. Роз’їзд. Запрошуються всі, хто давав обіцянку жити чистим життям до шлюбу у «Русі Чистих Сердець» і русі «Справжня Любов Чекає», а також всіх, хто готується до Подружжя через плекання дошлюбної чистоти. Нам всім сьогодні треба такого свідчення нашої молоді.

Детальна інформація: facebook.com

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *