В Городку розпочався симпозіум на тему: “Християнська сім’я в українському суспільстві. Сучасні виклики і перспективи»

Катехитично-пасторальний симпозіум розпочався сьогодні, 4 вересня в Інституті Богословських Наук в Городку на Хмельниччині. Такі симпозіуми — це вже багаторічна традиція Інституту Богословських Наук. Щороку вони проводяться на іншу тему. Цьогоріч тема зустрічі — «Християнська сім’я в українському суспільстві. Сучасні виклики і перспективи». Адже Церква в Україні переживає Рік святості подружжя і сім’ї.

   

У симпозіумі беруть участь богослови, катехити та студенти Інституту. Традиційно під час симпозіуму присутній ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський, а також єпископ-помічник Радослав Змітровіч.

Від Комісії УГКЦ у справах родини участь в симпозіумі приймають: о. ліц. Василь Нестер – голова Комісії УГКУ у справах родини та о. ліц. Юрій Прилепський – Голова комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії, які доповідали на тему: "Сім’я і подружжя в світлі документів Церкви".

Під час симпозіуму, що триватиме 4-5 вересня, обговорюватиметься вчення Церкви на тему подружжя і сім’ї, виклики і проблеми сучасних сімей та перспективи для сім’ї в українському суспільстві.

Відео див. ТУТ

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *