Як відпочивати, щоб відпочити – розказує літня «Кана»

kana_lypenj-serpenjЗ початком літа напевне кожен із нас задумується як відпочити. Де? З ким? Тому й липнево-серпнева «Кана» про те, як відпочивати, щоб дійсно відпочити. Усі фахівці, які писали тексти чи давали коментарі до теми номера, підкреслюють, що відпочивати необхідно не лише раз на рік. Ви прочитаєте як про сімейний відпочинок, так і про потребу окремого часу для себе, відпочинку на самоті. І не йдеться тут, щоб від чогось чи когось втікати, але, щоб, вчитися любити себе.

Ритм життя більшості сучасних людей дуже виснажливий. Тому й виникає питання, чи взагалі можна поліпшити свій фізичний стан за короткий час відпуски? Виявляється, що можна. Для цього потрібні: хороший сон, хороша їжа, зміна довкілля, активний відпочинок, ранкова гімнастика. Про це розповідає фізичний терапевт Ярополк Пшик. Він особливо зазначає, що гімнастику треба робити щоранку, впродовж цілого року! Особливо якщо людина працює в установі, де більшість часу проводить за столом, у сидячому положенні. Зарядку достатньо робити вранці 10-15 хвилин. Терапевт також наголошує, що потрібно вміти організовувати свій час так, щоб відпочивати не лише раз у рік, а й щовихідних.

Окрім того, що для зміцнення сімейних і подружніх стосунків, важливо відпочивати разом, необхідним є також відпочинок на самоті. «Можливість побути на самоті – це нагода зупинитися в життєвій біганині і зустріти найгарнішу, найрозумнішу, найцікавішу, найближчу людину у своєму житті, тобто самого себе. Тому відпочинок на самоті мав би бути часом, коли я можу задовольнити свої, а не чиїсь потреби і зрозуміти, що моя цінність не залежить від кількості справ, які я зробив», – говорить о. Якуб Гонцаж.

Як зажди, в «Кані» є розповіді про різних людей і їхні життєві свідчення, свідчення віри. Наприклад, інтерв`ю із сім`єю Наталі та Ігоря Плахтинів, які мають п`ятеро доньок і кажуть: «Дав Бог дітей – дає і на дітей». А засновник мультимедійної студії Clara Studio капуцин о. Юстин Русін захопить наших читачів своєї безпосередністю і фаховістю. Вже двадцять років роблячи, телепродукт для дітей, він засвідчує, що «християнське не має бути нудним і чорно-білим». Чи не на всю Україну є відомим православний священик із Прикарпаття  – о. Іван Рибарук, якого знайомі називають Олексою Довбушем і вважають за щастя поспілкуватися із цією глибою і відкритою людиною. Ну, й звісно, нікого не залишить байдужим історія Янека, активного учасника січневих подій на Майдані. Йому грана вцілила в око і він практично осліп, та каже, що все одно то був для нього час великих благословінь.

Тож це липнево-серпневе число «Кани» варте того, щоб взяти його з собою на відпочинок, незалежно від того, як ви плануєте його провести.

«Кану» можна передплатити. Передплатний індекс: 68747. Вартість передплати на 2014 рік, включно з поштовими витратами: 1 міс. – 14.55 грн., 3 міс. – 43.05 грн., 6 міс. – 84.45 грн., 11 міс. – 154.05 грн.

Деталі придбання журналу – на сайті видавництва «Свічадо». Також запрошуємо на нашу сторінку уФейсбуці.

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *