Єпископи Великобританії занепокоєні консультаціями міністерства у справі абортів

1_0_772285Консультації британського міністерства охорони здоров'я у справі модифікації зобов’язуючого в цій країні з 1967 року закону про аборти створили серйозне занепокоєння єпископату Англії та Уельсу. Йдеться про ситуацію, в якій жінка має можливість перервати вагітність, коли існує загроза для фізичного або психічного здоров'я її чи дитини. Уряд хотів би, щоб у такій ситуації не треба було отримати, як досі, думки двох лікарів. Мало би вистачити думки медсестри навіть поза межами лікарні чи вдома в жінки.

Спеціальний лист у цій справі скерував до міністра охорони здоров'я Великобританії голова комісії єпископату у справах християнської та цивільної відповідальності. Архиєпископ Петер Сміт нагадав опозицію Католицької Церкви щодо будь-якого аборту. Він також зазначив, що багато людей, які не згодні з вченням Церкви, глибоко стурбовані тим, що кожного року в цій країні на законних підставах роблять майже 200 тисяч абортів.

Єрарх наголосив, що аборт є актом серйозного морального значення, а також людською і соціальною трагедією. Пропоновані правові рішення мають, однак, звести його до простої, і навіть просто рутинної медичної процедури. «Церква буде співпрацювати з усіма людьми доброї волі, щоб знайти засоби обмеження потреби в абортах, таких як надання консультацій жінкам, які несподівано завагітніли, або належну соціальну та фінансову підтримку для сімей та одиноких батьків», – наголосив Архиєпископ Сміт. 

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *