За останні 50 років було абортовано понад два мільярди дітей по цілому світі

baby36.jpg24636548657807980-Коли замислитись про кількість зроблених абортів у будь-якій країна світу, то дані про втрати просто приголомшують.

Лише в США з 1973 року, коли були узаконені аборти, дотепер загинуло 57 мільйонів дітей від абортів. А якщо врахувати дані про зроблені аборти в кількох штатах, де аборти було дозволено ще раніше, то ця цифра буде ще більшою.

А скільки дітей загинуло від абортів у маштабі цілого світу? Ця цифра просто неймовірна, а наслідки цього злочину впливають і дотепер на нас, бо було знищено ціле покоління шляхом геноциду ненароджених дітей.

Ось які дані прозвучали у доповіді організації Human Life International:

На конференції у Римі в березні цього року Джозеф Міні (Joseph Meaney), директор Міжнародної координації міжнародної організації захисту життя Human Life International аргументовано доводив, що аборти завдають удару не лише по найбільш незахищеним, а по економіці країн. Перед початком конференції у розмові з кореспондентом Радіо Ватикан Міні пояснив, що за останні 50 років було абортовано більше ніж два мільярда дітей. Це майже третина людства. Ці втрати завдали серйозної шкоди економіці.

Міні довів помилковість аргументу відомої книги з економіки Фрікономіка (Freakonomics), у якій сказано, що аборти у США вплинули на спад злочинності на 50%, і тому спричинили соціальну вигоду в розмірі понад 30 мільярдів доларів щорічно.

Міні заявив, що автори розрахунків «зробили помилку, бо робили розрахунки за станом після події, вважаючи що те, що було опісля, спричинено попередніми обставинами…а це часта помилка».

«Давайте скажемо чесно, — сказав він. — Аборт ніколи не є допустимий. Навіть коли аборт може дати певну економічну вигоду. Аморально вбивати невинних дітей. Але потрібно спростовувати аргументи людей, які вважають їх змістовними. Важливо спростувати подібні аргументи, щоб у людей не було додаткової причини робити гріх аборту».Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *