Життя тривалістю у 100 хвилин

27E4626D00000578-3051430-image-m-46_1429780494447Тедді Хаулстон, наймолодший герой Британії, жив на цьому світі заледве 100 хвилин, а зумів урятувати життя іншої людини.

 

 Справа хлопчика, який помер незабаром після свого народження і став наймолодшим донором органів в історії, зворушила мільйони людей. Усе це сталося рік тому, й тільки зараз представлене загалові. 

 Батьки, Джесс Еванс і Майк Хаулстон, довідалися, що одне з близнят, на чиє народження вони чекали, має серйозну ваду: його мозок і череп не розвивалися. Їм сказали, що плід помре або ще до народження, або швидко після народження. Пропонували зробити аборт. Батьки не погодилися. Вони казали, що для них цінна кожна хвилина. І дозволили хлопчикові прийти на світ. 

 Немовля жило сто хвилин і стало наймолодшим донором органів в історії. У нього взяли нирки і серцеві клапани. Батьки радіють, що коротке життя їхньої дитини допомогло когось урятувати. Казали, що прийняли його на світ без надії, що виживе, але тепер вони пишаються сином. Вірять, що їхня позиція заохотить інших до подібної поведінки. «Нам дуже допомагає те, що ми знаємо: його життя когось урятувало, а лікарям уможливило здійснення трансплантації від новонародженого донора», — сказала Джесс Еванс. 

 Як пишуть британські медіа, трансплантація органів від новонароджених можлива, але їх не проводять, ба навіть не пропонують батькам. Натомість фахівці вірять, що такі операції повторяться. За рік по смерті Тедді його реципієнт, який живе з його нирками, почувається добре.


 Джерело: CREDO 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *