Збирають підписи за заборону абортів в Україні

 

ДитинаНа сайті громадських петицій Avaaz зареєстрована петиція з вимогою до Верховної Ради України прийняти закон про заборону абортів. Ініціатори планують зібрати 100 тисяч підписів.

«За час існування незалежної України було здійснено понад 40 млн. абортів, був знищений цілий народ, — йдеться у повідомленні на сайті. — Були знищені наші майбутні вчителі, військові-захисники, лікарі, хлібороби, винахідники і т.д. І в цьому всьому є провина кожного з нас. Навіть тих, хто ніколи не робив аборти і був їх противником. Бо важливо усвідомити, що своєю мовчазною згодою ми давали дозвіл на це беззаконня на нашій землі. І це потребує глибокого покаяння та Сповідування, а також покаянної молитви перед всіма тими дітьми, яких знищили ми, чи знищили інші доки ми мовчали і просто відсторонювалися від проблеми.

Ініціатори закликають усіх небайдужих зупинити вбивство ненароджених дітей і підписати петицію.

Поки що під петицією підписалося менше тисячі інтернет-користувачів.

Зазначимо, що невідомо чи матиме дійсний вплив така петиція на роботу Верховної ради України.

Відомі й інші ініціативи віруючих щодо абортів в Україні. Як повідомлялося раніше, у Житомирі триває Велика новенна перепрошення за гріхи аборту, які здійснюються в Україні. Житомирські католики закликають інші парафії та спільноти долучитися до молитви.

Нагадаємо, щороку в Україні роблять 150 тисяч абортів. CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *