ЗІРКА ГОЛЛІВУДУ ЧЕРЕЗ ВІРУ НЕ ЗНІМАЄТЬСЯ В СЕКСУАЛЬНИХ СЦЕНАХ

2560x1600_kris-prett-znamenitosti-chris-pratt-aktyorАмериканський актор Кріс Пратт, зірка фільмів «Вартові Галактики» і «Світ юрського періоду», перебуваючи зараз на піку своєї кар'єри, відмовляється зніматися в сексуальних сценах, бо це ображає його християнську віру.

Його кар'єра зараз у самому розквіті. Але, всупереч очікуванням своїх численних прихильниць, Кріс не тільки відмовляється брати участь у будь-яких сексуальних сценах, але навіть відмовляється розглядати подібні сценарії.

І це не просто штучно створений імідж, який потрібно підтримувати на публіці. Актор не приховує, що в юності йому доводилося жити у фургоні і підробляти стриптизером. Але в даний час головний герой «Вартових Галактики» займається благодійністю, відвідує дітей у лікарнях і цитує Писання на своїй сторінці в Фейсбук.

Кар'єра Кріса Пратта почала зростати разом зі зростанням його віри в Христа. У 2009 році Кріс одружився на актрисі Анні Феріс. А в серпні того ж року народився їхній син Джек. Хлопчик народився на 9 тижнів раніше покладеного терміну і перший місяць свого життя він провів у відділенні інтенсивної терапії для новонароджених, а його батьки в цей час невпинно молилися.

Пізніше Пратт заявив, що це «відновило його віру в Бога». Він не просто відновив віру в Бога, але по-справжньому переглянув свої стосунки з Ним.

Рішення Кріса Пратта відмовитися від інтимних сцен може коштувати йому втрати деяких ролей в Голлівуді. Але після того, що їм з дружиною довелося пережити, він засвоїв, що в житті є речі набагато важливіші і набагато цінніший, ніж ролі в кіно. MCI

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *