Хресна дорога для родин


5 березня 2015 року на парафії Всіх Святих Українського Народу УГКЦ м. Івано-Франківська відбулася Хресна Дорога родини, яку провів голова Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії ієрей Василь Чорній.

Усі присутні молилися, щоби скласти подяку Господові за дар родини, а також просити прощення за Всі невірності й упадки, які трапляються щодня у наших сім’ях.

«Сьогодні в нас немала спільнота родин, а „духовне спілкування християнських сімей, що криється у спільній вірі, надії і животворній любові, становить ту внутрішню наснагу, яка зроджує, поширює і розвиває справедливість, злагоду, братерство і мир між людьми. Християнська сім’я, "ота мала Церква," покликана бути подібна до "великої Церкви," стати знаменом єдності для світу, щоб цим виконати своє пророче завдання: свідчити Царство і мир Христа, до якого крокує весь світ» – словами св. Папи Іван- Павла ІІ звернувся до людей настоятель парафії.

Усі присутні змогли роздумувати, як ті чи інші події Старого Завіту, зокрема на Хресній дорозі нашого Спасителя, знаходять своє відображення у нашому родинному житті.

ієрей Василь Чорній

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *