Про прощення в родині говорили на пореколекціній зустрічі руху “Подружні зустрічі”

icon6 березня 2016 року у Катехитичному центрі, що діє при Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ м. Івано-Франківськ відбулась чергова пореколекційна зустріч Івано- Франківського осередку Міцжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі" на тему "Прощення в родині".

І, звичайно ж, Свята Літургія, яку очолив ієрей Юрій Прилепський у Архикатедральному соборі, відтак спільна молитва на початку зустрічі, розважання, ділення пережитим.

В часі наближення до Великого посту тема прощення є дуже актуальною. Як ми вміємо пробачати, особливо, своїм ближнім? Що заважає нам пробачати тих, хто нас образив чи зробив прикрість? Як швидко ми це робимо? Чи вміємо ми миритись з самим собою і, найперше, з Господом? А як ми співіснуємо з тими, кого самі образили чи завдали болю? Питання дуже важливі і делікатні. І, власне, відповідати на них допомагало неповторне відчуття присутності Святого Духа, яке наповнювало всіх, участь духівника спільноти та щире бажання поділитися своїми думками, пережиттями та досвідом. Люди мали змогу і бажання відкрити свої серця, які насправді переповнені любов’ю та світлими чеснотами. Дякуємо о. Юрію та всім учасникам зустрічі.

Олег та Світлана Карпови

Аніматори Івано-Франківського осередку

Міжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі"

DSCN2560 DSCN2562

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *