В Івано-Франківську на зборах протопресвітерів був представлений план праці з несакраментальними подружжями

thumb-IMG_8958-986123c07c2a4c675e0e387dc4e15461В понеділок, 7 березня, у приміщенні Архієпархіального управління відбулися чергові збори протопресвітерів Івано-Франківської Архиєпархії. Очолив збори Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир.

На початку засідання п. Олег Єгришій – кандидат історичних наук, розповів про Львівський псевдо собор, 70-ту річницю якого ми згадуємо 8 березня. Також до уваги присутніх були представленні відповідні банери.

Митрополит Володимир повідомив отцям про зустріч Постійного Синоду нашої Церкви з Святішим Отцем в Апостольській Столиці на якій Папа запевнив у своїй підтримці нашої Церкви та України загалом.

Серед тих, хто мав слово, був також і представник «Руху за життя», який презентував свою діяльність, повідомив про ініціативи, а саме про «духовне усиновлення» – це коли хтось бере собі постанову молитися за зачатих дітей, яким загрожує вбивство через аборт; повідомлено було також про марш за життя та збереження сімейних цінностей в м. Івано-Франківську який відбудеться 23 березня 2016 року в 14.00 год. від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Чорновола.

Заступник голови комісії у справах родини ієрей Юрій Прилепський презентував: "Тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які, уклавши церковне подружжя, розірвали спільність життя із своїм подругом та проживають у новому цивільному або громадянському зв’язку із третьою особою". 

Також на зборах виступив Голова молодіжної комісії Архиєпархії прот. Віталій Дем’янець. Він розповів про підготовку до Світового Дня Молоді – 2016, який цього літа пройде в Кракові, а також повідомив, що в рамках приготування, на парафіях Архієпархії, відбудуться молитовні чування біля ікони Вишгородської Богородиці та мощей св. Івана Павла ІІ.

Серед іншого було повідомлено, що 17 квітня 2016 року відбудеться Хресна Дорога вулицями м. Івано-Франківська, яка розпочнеться в 14.00 год. від храму Царя Христа.

Наступні збори відбудуться 12 квітня 2016 року в 11.00 годині.

G3lyQMus9ig jDZlCg0zR1U NhPE1dY9QZY poekuf4sNk0

Прес-служба Архиєпархії

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *