В Галичі говорили на тему родини крізь твори Праведного Митрополита Андрея Шептицького та презентували спільноту “Подружні зустрічі”

thumb-DSCN2578-b6a121ad79009612cbcf4c0999acab558 березня у храмі Різдва Христового, м. Галича відбулась конференція на тему «Бачення християнської родини в творах Праведного митрополита Андрея Шептицького», організованої та проведеної Комісією у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії та Івано-Франківським осередком Міжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі".

Наука, якої навчав праведний митрополит Андрей близько століття тому, є актуальною й зараз. Із розвитком світу проблем у наших родинах не меншає, а навпаки, виникає все більше. Тому є дуже важливо застановитися над словами владики: «Майбутність належить до тих народів, у яких подружжя є річчю святою, у яких родинне життя є чисте та святе!».

Саме про це й говорили в своїх виступах доповідачі – ієрей Юрій Прилепський – заступник голови Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії, Олег та Світлана Карпови – аніматори Івано-Франківського осередку руху "Подружні зустрічі".

А також, було презентовано та переглянуто відео-сюжет про історію створення, засади та діяльність Івано-Франківського осередку Міжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі". Присутні мали можливість поставити запитання та поспілкуватись з духовним наставником та аніматорами зазначеної спільноти, ознайомитись з найближчими планами та перспективою розвитку руху на Прикарпатті. Зустріч пройшла в атмосфері порозуміння та зацікавленості, про що свідчила активність присутніх.

Особлива подяка за сприяння і благословення адміністратору парафії Різдва Христового, м. Галич, Галицького протопресвітеріату прот. Ігорю Броновському та сотруднику даної парафії прот. Володимиру Кузюку – отцю-референту Комісії у справах родини у Галицькому протопресвітеріаті.

 

Олег та Світлана Карпови, 

аніматори Івано-Франківського осередку

Міжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі"

TLJD1FT44vQ rtJ7qaKuVyw QwbmV-HRVj0

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *